Привітання голови Маяківської СТГ Віктора ДЯЧЕНКО з Днем працівників освіти

Дата: 01.10.2023 09:38

Дорогі працівники освіти Маяківської територіальної громади! З нагоди Дня працівників освіти щиро вітаю вас! Цей день - особливий час відзначити вашу невтомну працю та величезний внесок у розвиток нашої громади і майбутніх поколінь.

Ви - ті, хто формує майбутнє нашої країни, виховує нове покоління громадян, наділяючи їх знаннями, цінностями та навичками. Ваша робота - це та скарбниця, з якої діти черпають знання та навички, необхідні для їхнього особистого та професійного розвитку.

Ви працюєте з великим запалом, терпінням і відданістю, навіть у найважчих обставинах. Ваша робота вимагає багато енергії, але вона надзвичайно важлива і поважна. Ви - справжні герої, які віддають своє серце та розум для того, щоб допомогти іншим вирости в освічених, обізнаних та відповідальних громадян.

Бажаю вам міцного здоров'я, творчого натхнення та подальших успіхів у вашій благородній справі. Нехай кожен ваш трудовий день приносить задоволення та незабутні миті радості.

З найкращими побажаннями,

Голова Маяківської СТГ

Віктор ДЯЧЕНКО

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису