Шановні мешканці громади

Дата: 03.10.2023 09:36

За даними ДУ «Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» зареєстровано випадок захворювання на ЛЕПТОСПІРОЗ.

Нагадуємо, що джерелом лептоспірозу є тварини-дрібні ссавці (гризуни і комахоїдні), домашні, дикі тварини, тощо. Хворі тварини, чи тварини –лептоспіроносії  виділяють збудника з сечою, інфікуючи навколишнє середовище. Основним шляхом передачі інфекції є водний шлях, але можливе інфікування через об’єкти навколишнього середовища.

З метою недопущення епідемічного ускладнення щодо поширення інфекції серед населення Маяківської сільської територіальної громади, пропонуємо:

• дотримання сівозміни, боротьби з бур’янами в місцях резервацій гризунів( у лісосмугах і на узбіччях доріг, обабіч зрошувальних каналів, річок, озер тощо)

• організувати та провести заходи боротьби з мишевидними гризунами суб’єктами господарювання усіх форм власності, розташованих у загрозливій зоні.