Три стратегії психологічної стійкості

Дата: 14.09.2023 11:52

Питання збереження ментального здоров’я дуже важливе, особливо в умовах повномасштабної війни. Саме тому МОЗ разом з партнерами розповідає про три стратегії психологічної стійкості:

1. Стратегія контролю. Ми не можемо змінити минуле, саме тому треба зосередити увагу й зусилля на сьогоденні, де у нас є максимум контролю. Так ви заощадите час, сили і нерви.

2. Стратегія ставлення. Ми не можемо змінити природу речей, проте нам під силу змінити своє ставлення до них. Потрібно дивитися в обличчя реальності: вміти зберегти розум у разі смерті близької людини чи розставання.

3. Вдосконалення своїх чеснот – мужності, опори на себе, здатності бути собою і робити все від вас залежне. Кожному важливо знайти опору у самому собі.

#психічнездоровя

#ЦМЗ_Одеса