Рішення Маяківської сільради на підтримку Збройних Сил України

Дата: 05.09.2023 13:21

Заслухавши пропозиції та рекомендації постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва сільради на позачерговій сесії Маяківської сільської ради затверджено Програму підтримки Збройних Сил України на 2023 рік.

Ухвалено внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Маяківської сільської територіальної громади на 2023 рік та прогнозні показники на 2024-2025 роки.

За рахунок додатково отриманих коштів за результатами виконання місцевого бюджету Маяківської сільської територіальної громади за  січень-липень 2023 року на реалізацію заходів Програми підтримки Збройних Сил України на 2023 рік спрямовано кошти в сумі 2 400,0 тис. грн. та відповідно внесено зміни в місцевий бюджет громади на 2023 рік.