Вітання Маяківського сільського голови Віктора ДЯЧЕНКО з Днем знань

Дата: 01.09.2023 13:08

Я щиро вітаю вас з Днем знань!

Сьогодні, завдяки героїзму та мужності наших воїнів, знову відкрили свої двері ліцеї громади. Учні вирушать у неймовірно цікавий світ знань! Дякую за це нашим захисникам та захисницям!

У черговий раз вклоняюся всій освітянській спільноті громади.

Від початку повномасштабного вторгнення, освітяни опинилися на передовій волонтерського фронту. Вчителі організували у школах плетіння маскувальних сіток, постійно збирають необхідні речі та продукти, випікають смаколики та постійно донатять кошти для ЗСУ. Ви – приклад справжніх патріотів України.

Щиро вітаю наших першокласників, які за ручку з батьками, бабусями і дідусями вперше ступають на поріг ліцею. У вашому житті починається нова, дуже важлива сторінка. Вас чекає захоплююча подорож у країну знань.

Також окремо вітаю учнів випускних класів. Цей рік для Вас буде особливим. Це вибір професії, перші кроки у самостійне життя.

Дякую всім, хто долучився до належної підготовки укриттів у навчальних закладах громади. Ми не маємо права ставити під загрозу життя та здоров’я наших дітей. Адже діти - це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє. За їх майбутня Україна бореться.

Миру всім нам після такої бажаної Перемоги!

З Днем знань!

Слава Україні!