Увага, громадське обговорення у сфері надання соціальних послуг сім’ям/особам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 25.07.2023 15:08

Відповідно до пункту другого статті 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» на підставі рішення Маяківської сільської ради № 57/10-VIII «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад» Маяківською сільською радою проводиться громадське обговорення пропозиції Авангардівської селищної ради щодо співробітництва у формі спільного фінансування (утримання) Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» у сфері надання соціальних послуг сім’ям/особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, фахівцями із соціальної роботи, відповідно до рішення Авангардівської селищної ради «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад» від 23.06.2023 року №2003-VIII.

Громадське обговорення починатиметься з моменту опублікування оголошення на сайті ради у розділі «Публічна інформація» - «Інформаційні повідомлення» за посиланням: https://mayakivska-gromada.gov.ua/informacijni-povidomlennya-15-47-33-07-06-2021/ .

Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення приймаються до 25.08.2023 року із зазначенням власного ім’я та прізвища на електронну скриньку Маяківської сільської ради mayakivska_silrada@ukr.net та за телефоном (048 52) 3-30-73.