До уваги громадськості Маяківської СТГ!

Дата: 27.07.2023 14:01

Запрошуємо мешканців та гостей нашої громади приєднатися до спільного виконання Державного Гімну України та урочистого підняття державного прапору України з нагоди Дня Української Державності — державного свята, що відзначається щороку в Україні 28 липня, у День хрещення Київської Русі — України. А також всі разом під час загальнонаціональної хвилини мовчання вшануємо пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації, серед яких, нажаль, є і наші мешканці.

Отже, зустрічаємося всі разом ЗАВТРА 28 липня 2023 року на площі перед Дитячо-юнацькою спортивною школою у с. Маяки о 08.45 год.

Звертаємося до всіх керівників закладів, установ та організацій Маяківської сільської територіальної громади у цей день забезпечити підняття Державного Прапора України на підпорядкованих спорудах.