Вітання Маяківського сільського голови Віктора ДЯЧЕНКО з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2023 10:34

Українці! Маяківська громадо!
Щиро вітаю Вас з одним із найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Конституція визначає, що Україна є правовою державою, в якій визнається і діє принцип верховенства права. Вона гарантує нам права і свободи і забороняє дискримінацію. У Конституції закріплений суверенітет Української держави над всією її територією, яка визнається недоторканною. А захист цього суверенітету і територіальної цілісності є найважливішою функцією держави і справою всього Українського народу! Дієвість цієї норми Конституції українцям доводиться демонструвати на практиці вже восьмий рік поспіль. Але, наше конституційне право бути вільними та незалежними ніхто не відніме!

Українці вистоять. Україна переможе. Наша Конституція буде діяти по всій Україні.

З нагоди свята, щиро бажаю вам впевненості, успіхів, сили, незламності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і гордості за високе звання громадянина Української держави.

Слава Україні!
Слава нашим Героям!