Холери та спалахів гострих інфекційних хвороб на постраждалих територіях внаслідок підриву Каховської ГЕС - не виявлено.

Дата: 27.06.2023 16:22

Інтернет-мережею шириться фейк щодо епідемії холери в ряді областей, території яких постраждали від підтоплення внаслідок руйнування росіянами Каховської ГЕС.

Ця інформація не відповідає дійсності. На сьогодні в Україні на території Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Одеської областей не було зареєстровано підтверджених випадків холери.

В разі підозр або виявлення випадків захворювання Міністерство охорони здоров'я повідомить про це офіційно на сайті відомства та сторінках у соціальних мережах.

Наразі, медзаклади в постраждалих через руйнування Каховської ГЕС областях, готові до реагування на спалахи гострих кишкових інфекцій, в тому числі і випадків холери. Лікарні забезпечені тестами (швидкими та ПЛР) для діагностики та спеціальними наборами для лікування випадків холери.

Перевіряйте інформацію на офіційних ресурсах МОЗ України.