Стартувала Програма Interreg NEXT Польща-Україна

Дата: 13.06.2023 15:06

31 травня у Перемишлі разом із представниками установ, залучених до реалізації Програми, зокрема національних та регіональних органів влади Польщі та України, Європейської Комісії, представниками польсько-українських проєктів, а також мешканцями Перемишля офіційно відкрито Програму Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 та перший конкурс проєктних заявок у цій Програмі.

У зв’язку з тим, що у 2023 році 20-річчя польсько-українського транскордонного співробітництва в рамках Програми, цей захід перший у серії з 20 заходів, пов’язаних із цим ювілеєм. Протягом цього року організовано інші заходи разом із проєктами Програми з Польщі та України.

Для всіх, хто бажає подавати заявки на перший конкурсний набір Програми, у червні організовано тренінги в усіх регіонах, що формують територію підтримки Програми. Детальна інформація про всі заплановані події опублікована на сайті Програми PL-UA www.pl-ua.eu