На території Маяківської громади згідно графіка робочих візитів експертів відбулося засідання робочої групи із збору інформації щодо підготовки до написання стратегії розвитку Одеського регіону

Дата: 05.06.2023 14:32

В рамках підготовки до написання стратегії розвитку, програми комплексного відновлення та плану відновлення Одеської області  сьогодні, 05 червня 2023 року відбулася робоча зустріч модератора фокус-груп зі стратегічного планування Швейцарсько-Українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» Мирослава КОШЕЛЮКА з представниками місцевого самоврядування, депутатським корпусом , бізнесом, громадськістю Маяківської громади для обговорення низки важливих питань. Серед них: актуальні проблеми місцевого розвитку, сильні/слабкі сторони громади та регіону в цілому, вплив війни на ситуацію в громаді, можливі точки залучення інвестицій, пропозиції до пріоритетів регіональної стратегії та інше.

Зустріч відбулася у відкритій і конструктивній атмосфері, де учасники обговорювали питання майбутнього розвитку громади та регіону у різних сферах життєдіяльності.