Звернення голови Маяківської громади Віктора ДЯЧЕНКА з нагоди вшанування пам’яті дітей, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Дата: 03.06.2023 12:35

У неділю, 4 червня, рекомендовано обмежити проведення будь-яких розважальних заходів, оскільки в Україні відзначають День вшанування пам’яті дітей, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Цей день обраний Верховною Радою невипадково, адже 4 червня Генеральною Асамблеєю ООН засновано Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії.

Наша країна робить усе можливе, щоб зберегти дітей та захистити їхні права, попри агресію російської федерації.

Діти – майбутнє України. І коли вони гинуть, це страшний біль та горе для родини, а ще непоправна втрата для всієї країни.

Пам’ять про загиблих маленьких українців буде вічним шрамом та однією з найболючіших сторінок нашої історії.

Звертаюся з проханням до всіх керівників релігійних організацій нашої громади щодо проведення пам'ятного молебню за дітей, які загинули під час російсько-української війни саме 4 червня.