4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2023 12:21

Щороку, 4 червня, на загальнодержавному рівня відзначається День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Україна вшановує пам’ять вбитих, закатованих у неприпустимий насильницький спосіб військовими злочинцями дітей України та всього світу.

Закликаю цього дня голосно говорити світовій спільноті: росія – це держава-терорист, держава-агресор, яка вбиває українських дітей і вчиняє геноцид Українського народу. Ми повинні зупинеприпустимий злочин ХХІ століття!

Щиро співчуваю рідним та близьким, які пережили страшний біль непоправної втрати. Молімося за те, щоб українські діти мали можливість зростати, навчатись і жити в безпеці, у власній, незалежній, суверенній, вільній Україні! Убитим невинним душам вічна світла пам’ять!

З жалобою

Голова Маяківської громади