Привітання голови Маяківської громади Віктора ДЯЧЕНКО з Днем працівників водного господарства

Дата: 04.06.2023 12:20

Традиційно у першу неділю червня відзначають День працівників водного господарства. Цього дня напевне кожен громадянин країни замислюється над тим, який вклад він приносить в розвиток та збереження природних ресурсів рідної землі.

З дитинства кожен з нас знає, що вода – це основа без якої неможливо уявити життя людини, її значення важко переоцінити, адже вода – це, в принципі, і є життя. Без меліорації земель було б неможливим ведення сільського господарства в засушливих регіонах, без централізованого водопостачання ми б не знали що таке комфорт та гігієна. Практично всі промислові підприємства в тій чи іншій мірі використовують воду для потреб виробництва. Саме для забезпечення всіх цих потреб існує ціла галузь економіки – водне господарство.

Ваша робота є життєво важливою як для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо та розумно.

Перед працівниками водного господарства та і перед всіма нами стоять відповідальні завдання: зберегти водні багатства України для наступних поколінь.

Тож, вітаю усіх працівників водного господарства громадибажаємо та бажаємо міцного здоров`я, миру, добра і достатку, нових трудових успіхів.

Зі святом Вас!

Голова Маяківської громади