Привітання голови Маяківської громади Віктора ДЯЧЕНКО з 98-ою річницею від дня заснування села Лібенталь та 218-ої річниці заснування села Надлиманське

Дата: 04.06.2023 12:18

Шановні Надлиманці та Лібентальці, дорогі земляки! Щирі вітання з Днем народження наших сіл!

Зараз надскладний для держави й кожного з нас час. Але, навіть незважаючи на воєнний стан, наші села громади трудяться, продовжують жити повноцінним життям аби скоріше здолати ненависного ворога. Наші славні жителі виборюють Перемогу на фронтах у запеклих боях, а ми робимо все можливе для їх підтримки та забезпечення необхідним.

Тут живуть і працюють загартовані люди з міцним характером, сильною волею. Ми щодня доводимо світу, що вміємо не лише наполегливо працювати, а й самовіддано захищати рідні села та державу.

Усі наші досягнення – це наша спільна з вами співпраця і щоденний труд, а ще – щира любов до нашої Батьківщини.

Маяківська сільська територіальна громада – це велика, потужна й надійна родина.

Висловлюю слова глибокої вдячності й шани всім мешканцям за справжній патріотизм, за всі ваші добрі справи, за той великий внесок, що ви робите кожен на своєму місці аби в Україні запанував мир.

Бажаю добра, миру й злагоди кожній родині, разом – ми обов'язково переможемо!

Зі святом!

голова Маяківської громади - Віктор ДЯЧЕНКО.