До уваги мешканців громади! 22 травня 2023 року

Дата: 19.05.2023 13:16

В Маяківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою с. Маяки, вул. Богачова, 98 буде працювати мобільна бригада з фахівцями у складі акушера - гінеколога, лікаря загальної практики – сімейної медицини, лікарів інших спеціальностей та медичної сестри для надання медичної допомоги населинню.

Перелік послуг:

1. Надання медичних послуг з охорони материнства: допологові та післяпологові огляди, оцінка ризику ускладнень під час вагітності, визначення випадків високого ризику та перенаправлення при потребі до медичних закладів спеціалізованої допомоги.

2. Надання консультацій з питань здоров'я жінок, включаючи сексуальне та репродуктивне здоров'я, до і післяпологовий догляд, материнське здоров'я,
грудне вигодовування, харчування, гігієна та догляд за новонародженими та дітьми.

3. Надання консультацій з питань планування сім'ї та рекомендацій щодо засобів контрацепції (оральних контрацептивів, презервативів, ВМС (внутрішньо-маткові спіралі) та ін’єкційних).

4. Гінекологічний огляд для виявлення гінекологічних захворювань, в тому числі що передаються статевим шляхом.

5. Надання консультацій лікаря загальної практики з приводу хвороб терапевтичного профілю.

6. Надання консультацій лікарів інших спеціальностей відповідно до
потреб.

7. Надання консультацій постраждалим від гендерного та сексуального насильства, надання медичної допомоги та перенаправлення до відповідних служб.

8. Проведення профілактичних заходів, діагностика та надання
рекомендацій щодо лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) та ВІЛ, експрес-тестування вагітних жінок та груп підвищеного ризику щодо ВІЛ, сифілісу, гепатиту В і С.

9. Надання інформаційно-освітніх матеріалів з питань сексуального та репродуктивного здоров'я, профілактики сексуального та гендерно зумовленого насильства та перенаправлення для отримання спеціалізованих сервісів для постраждалих.

Щоб пройти гінекологічний огляд та отримати консультацію лікаря просимо звертатися до свого сімейного лікаря для подальшого запису та отримання направлення.