Анонс заходів з відзначення 78-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Маяківської громади

Дата: 05.05.2023 15:15

З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, вшанування пам'яті жертв війни, у вівторок, 9 травня 2023 року о 09.30 годині на сільському Меморіалі Слави у центрі села Маяки відбудеться мітинг-реквієм.

Запрошуємо представників громадськості приєднатися до церемонії вшанування пам’яті героїв Другої світової війни.

По  завершенню  урочистого  мітингу-реквієму відбудеться покладання  квітів до пам’ятника воїнам-визволителям.

Подібні мітинги пройдуть у всіх селах Маяківської громади:

08.05.2023 року о 10.00 год. біля пам’ятника загиблим односельчанам у роки Другої світової війни у центрі с. Надлиманське.

08.05.2023 року о 12.00 год. біля Братській могилі на сільському кладовищі с. Йосипівка.

09.05.2023 року о 10.00 год. біля пам’ятника Героям-односельцям у центрі с. Удобне.