До уваги мешканців та гостей Маяківської громади!

Дата: 04.05.2023 15:09

8 травня, у День памʼяті та примирення, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.

Запрошуємо усіх 8 травня 2023 року (понеділок) о 09.00 годині на площу перед Маяківською сільською радою для участі у мовчазній акції пам’яті «Карта перемоги».

З собою бажано мати маки з паперу чи тканини для того, аби заповнити всю карту України «квітами Перемоги», адже кожен клаптик нашої землі вкрито героїзмом та кров’ю дідів та прадідів, кращих синів та дочок нашої з вами Країни.

Захід почнеться з загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими.