Справжнє свято вакцинації пройшло сьогодні в Надлиманському ліцеї, що в Маяківській громаді. Учні, освітяни та батьки разом занурилися у світ імунопрофілактики, пізнаючи його глибини.

Дата: 03.05.2023 16:08

У Надлиманському ліцеї Маяківської громади діти та педагоги долучилися до заходів у межах проєкту USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я", приурочених до Українського тижня імунізації. Пізнавальні ігри та бесіди, а також конкурс малюнків — усе в цей день було присвячено щепленням та захисту від інфекційних хвороб. Малеча та старшокласники дізналися про історію вакцин, механізм їхньої дії і змогли сформулювати власне розуміння необхідності вакцинації. Учасники зустрічей, окрім нових знань та гарного настрою, отримали також творчі подарунки.