До відновлення та розвитку Одеської області можуть долучитися усі бажаючі!

Дата: 24.04.2023 15:45

Організатором Форуму «Безпека. Інтеграція. Потенціал» виступає Агенція регіонального розвитку Одеської області, яка разом з міжнародними донорами долучена до розробки стратегії відновлення регіону.

Агенція є комунікаційним майданчиком між владою, бізнесом та громадами, тому в розрізі роботи над стратегічним планування має потужний ресурс.

Захід відбудеться за підтримки Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Одеська обласна державна адміністрація, Одеська обласна рада VIIІ скликання, а також за сприянням міжнародної організації USAID Ukraine - USAID Україна.

У свою чергу, HOVERLA / проєкт USAID в Україні вже активно працює з громадами Одеської області та залучена до процесів відновлення регіону.

Розробка плану відновлення ґрунтується на принципах прозорості та підзвітності процесів, тому думка кожного у цих питаннях дуже важлива.

До відновлення та розвитку Одеської області можуть долучитися усі бажаючі.

Протягом 2023 року буде проведена низка заходів — фокус-групи, стратегічні сесії та інше.

Це відбуватиметься за ініціативою Одеська обласна державна адміністрація, Агенція регіонального розвитку Одеської області, за підтримки Швейцарсько-український проєкт DECIDE — «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», HOVERLA / проєкт USAID в Україні, Програма EGAP «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» та громадської організації Агенція відновлення та розвитку за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE).

Щоб прийняти участь у розробці стратегії відновлення Одеської області необхідно заповнити анкету за посиланням:

Разом об’єднаємо свій досвід, аби знайти шляхи до процвітання Одеської області та України!