До уваги мешканців Маяківської громади!

Дата: 03.03.2023 13:00

У березні мобільна медична бригада Маяківського ЦПМСД, що створена і праціює в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» та за підтримки ГС "Коаліція за вакцинацію", виїздитиме до населених пунктів громади за наступним графіком:

3 березня

с. Маяки - АЗПСМ, вул. Богачова, 98 - 8.30-13.00

7 березня

с. Йосипівка - АЗПСМ, вул. Софійвська, 77 - 8.30-13.00

9 березня

с. Надлиманське - АЗПСМ, вул. Хмельницького, 153 - 8.30-13.00

15 березня

с. Удобне - АЗПМС, вул. Кочубинського, 75 - 8.30-13.00

Усі бажаючі зможуть безоплатно:

- Пройти огляд у сімейного лікаря,

- Виміряти тиск та рівень цукру,

- Вакцинуватися проти COVID-19, грипу, дифтерії та правця,

- Протестуватися на ВІЛ та гепатити.

Приходьте всією родиною. Декларація з лікарем не обов’язкова.

_______________

Проєкт Розбудова стійкої системи громадського здоров’я фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH)), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я - ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки Коаліція за Вакцинацію на підтримку Міністерство охорони здоров'я України та Центру громадського здоров’я України.