Дата: 27.02.2023 09:48

Маяковською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантних посад Маяківської сільської ради, а саме:

Начальник Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму.

Вимоги до кандидатів:

1. Громадянство України.

2. Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста.

3. Знання законодавства відповідного напрямку, Конституції України, законів України «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян».

4. Вільне володіння державною мовою (згідно ст.10 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» рівень володіння державною мовою засвідчується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно).

5. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом MicrosoftOffice. Знання сучасних технічних засобів і технологій обліково- обчислювальної роботи.

6.  Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах  державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування;

2. Належним чином завірені копії документа,що посвідчує особу; документа із зазначенням реєстраційного номеру облікової карти платника податків; документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи; військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); документ про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою.

3. Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

4. Заповнена особова карта (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

5. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2022 рік.

6. Дві фотокартки розміром 4х6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Маяки,  вул. Богачова, 99, тел. (04852)33073.