Гуманітарна допомога тим хто її потребує

Дата: 23.01.2023 16:02

На минулому тижні у селах Йосипівка та Надлиманське Маяківської сільської територіальної громади було здійснено видачу гуманітарної допомоги внутрішньо-переміщеним, багатодітним, інвалідам I-II групи, пенсіонерам-інвалідам, малозабезпеченим жителям. Це стало можливо завдяки злагодженій роботі Одеського гуманітарного штабу з Маяківською сільською радою. Загалом більш ніж 200 продуктових наборів отримали громадяни.

Продуктові набори також отримали одинокі особи похилого віку, які перебувають на обслуговуванні в КУ «Центр надання соціальних послуг» Маяківської сільської ради.

Сільською радою постійно здійснюється моніторинг роздрібних цін на продукти першої необхідно в громаді. Пенсіонери в повному обсязі отримують пенсії, сім’ї з дітьми – соціальні виплати. Працюємо в штатному режимі, згідно затвердженого графіка. Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Маяківської сільської ради здійснює прийом документів для оформлення всіх видів соціальних допомог.

На цьому не зупиняємося! Продовжуємо працювати далі! Все буде Україна!

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.