На території Маяківської громаді під час чергового патрулювання виявили зловмисника, який незаконно рубав дерева

Дата: 23.01.2023 14:40

Поліцейські офіцери громади під час патрулювання території громади виявили чоловіка, який займався незаконною вирубкою дерев, тим самим скоїв злочин проти довкілля порушивши ст.65-1 (Знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг, захисних лісових насаджень вздовж берегів річок, каналів, навколо водних об'єктів, гідротехнічних споруд, на смугах відводу автомобільних доріг, залізниць та інших захисних лісових насаджень) Адмінастративного кодексу України.

На місце було викликано слідчо-оперативну групу для документування факту злочину. Поліцейські вилучили транспортний засіб з причепом та лісопродукцією, а також знаряддя скоєння злочину – бензопилу. Матеріали направлено до Державної екологічної інспекції Південно Західного округу (Миколаївська та Одеська області) для притягнення винних осіб до відповідальності.

Шановні громадяни нагадуємо, що знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг, захисних лісових насаджень вздовж берегів річок, каналів, навколо водних об'єктів, гідротехнічних споруд, на смугах відводу автомобільних доріг, залізниць та інших захисних лісових насаджень - тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до сорока п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шістдесяти до дев’яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.