Водохреща-2023: у Маяківській громаді можна буде скупатися на Водохреща у спеціально обладному місці з дотриманням всіх вимог ДСНС

Дата: 18.01.2023 14:38

19 січня відзначатимуть свято Водохреща. Вважається, що у цей день освячена вода набуває цілющої сили і якщо в ній скупатися, то хвороби відступлять на увесь рік.

Наполегливо радимо усім обирати для купання безпечні місця, спеціально облаштовані для проведення даних народних обрядів, де чергують рятувальники, поліція та медики!

В цьому році на території Одеської області буде 20 спеціально обладнаних таких місць, серед них локація на території Маяківської громади за адресою: село Маяки, вулиця Річна, 109-В.

Завтра відразу після богослужіння у Спасо-Преображенському Храмі села Маяки відбудеться хресна хода. З 12:00 год. віряни йтимуть хресною ходою від Храму за маршрутом: вул. Богачова – вул. Річна (Дім рибака) для традиційних хрещенських купань.

Для зручності на місці облаштовані місця для переодягання. З 12.00 до 15.00 год. буде здійснено чергування  представників ДСНС, поліції та медиків для безпечного купання.