Роз’яснення щодо обмежень електричної енергії

Дата: 16.01.2023 16:16

Укренерго перед загрозою ракетного удару завжди дає команду ДТЕК на зниження ліміту потужностей до мінімальних значень для того щоб уберегти енергосистему держави у разі влучання ракет або її пошкодження і після загрози на її відновлення потрібен певний час.

Ліміти які область отримує щоденно йдуть в першу чергу на забезпечення сталої роботи об’єктів критичної інфраструктури.
Поки чітких графіків відключення нажаль не має з об’єктивних причин – в країні ВІЙНА. А ворог постійно намагається дестабілізувати ситуацію запускаючи усілякі фейки і тим самим підбурюючи населення.

Влада усіх рівнів, від державного до місцевого, робить все від себе залежне задля стабілізації ситуації, але все нові атаки ворога по нашій країні знов приносять темряву в наші домівки.

Будь ласка, давайте зберігати спокій і не ображатись один на одного. В тому що світло відсутнє винен тільки ворог.
Дякую за розуміння.

Голова Маяківвської СТГ