ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ БУДУТЬ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ АЛЬТЕРНАТИВНИМ ПИТНИМ ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Дата: 11.01.2023 16:29

З метою забезпечення альтернативним питним водопостачання закладів охорони здоров'я, Одеською обласною військовою адміністрацією, за підтримки International Medical Corps, розпочато проект з будівництва артезіанських свердловин, зі встановленням систем доочищення води. Сьогодні розпочато роботи з буріння артезіанської свердловини на території Одеського обласного центру психічного здоров'я.

«Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів ворога, в результаті яких пошкоджуються, руйнуються та знеструмлюються об'єкти критичної інфраструктури, перед нами стоїть одне з найважливіших питань - забезпечення безперебійного і якісного водопостачання в медичних закладах. То ж в рамках цього проекту нами заплановано буріння артезіанських свердловин та встановлення систем доочищення води, на території Одеського обласного онкологічного диспансеру, Одеської обласної клінічної лікарні, Одеської обласної дитячої лікарні, Одеського обласного центру психічного здоров'я та Дунайської обласної лікарні в Ізмаїлі. Роботи планується завершити впродовж декількох місяців» - зазначає Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.