В Маяківській громаді функціонують «Пункти незламності» з теплом, електрикою та Інтернетом

Дата: 10.01.2023 15:20

З метою попередження випадків переохолодження людей внаслідок відсутності електроенергії чи виникнення іншої надзвичайної ситуації, в громаді облаштовано «Пункти незламності».

Загалом у громаді функціонує два таких пункти.

Один знаходиться на площі біля Спасо-Преображенського храму села Маяки (вздовж регіональної траси Одеса-Рені) за адресою: с. Маяки вул. Богачова, 99. Відповідальні: Рудь Микола Михайлович тел. 0675582230; Якубчик Микола Миколайович тел. 0960338585.

Другий – у приміщені дитячого садочка села Надлиманське, який розташований по вулиці Богдана Хмельницького, 135. Відповідальні: Гвоздовський Віктор Олександрович тел. 0507382393; Гончаренко Наталія Василівна тел. 0669301145.

«Пункти незламності» забезпечені генераторами та на випадок довготривалого відключення світла доступний Інтернет, підзарядка мобільних пристроїв, а також теплий чай.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.