Дата: 20.10.2022 15:40

Генеральний план населеного пункту – це містобудівна документація, що визначає принципові рішення довгострокового розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Детальний план розробляється з метою уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту, визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території, створення транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів, охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення, використання підземного простору тощо.

Проектом генерального плану передбачено наступні проектні рішення:

• зонування території населеного пункту;
  • освоєння вільних територій під житлову та громадську забудову;
  • створення площі ландшафтно-рекреаційних зон;
  • розширення мережі транспортної інфраструктури;
  • облаштування та реконструкції інженерних систем;
  • запровадження системи санітарної очистки та інші.

Виконання проектних рішень генерального плану та детальних планів територій населеного пункту не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

Замовник – Маяківська сільська рада.

Розробник проєктів генерального плану, детальних планів територій с. Удобне та стратегічної екологічної оцінки – Консорціум «Архізем Україна».

Рішення про затвердження проєктів прийматиме Маяківська сільська рада.

Ознайомитись з проєктами генерального плану, детальних планів територій та звітами про СЕО можна у приміщенні Маяківської сільської ради за адресою: 67654, Одеська обл., Біляївський р-н, с. Маяки, вул. Богачова, 99 та на сторінці в мережі інтернет за посиланням: https://mayakivska-gromada.gov.ua/

Документи що надаються до розгляду громадськості:

• Проєкт генерального плану села у вигляді графічних матеріалів;
  • Пояснювальні записки до проєкту генерального плану та плану зонування території села;
  • Проєкти детальних планів територій ділянок «Східна» та «Південна» у вигляді графічних матеріалів;
  • Пояснювальні записки до проєктів детальних планів територій;
  • Звіти про СЕО містобудівної документації.

Ознайомитись з інформацією щодо стану навколишнього середовища та стану здоров’я населення можна у Маяківській сільській раді, Одеській РДА, Департаменті екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації та на їх електронних ресурсах у мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо бажаних змін у проєкті генерального плану населеного пункту, проєктах детальних планів територій та повноти проведення СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30-х днів з дня оприлюднення проєктів містобудівної документації та звітів про СЕО, а саме:

з «21» жовтня 2022 р. по «20» листопада 2022 р. включно.

Зауваження та пропозиції до проєктів містобудівної документації та СЕО надаються до Маяківської сільської ради за адресою: 67654, Одеська обл., Біляївський р-н, с. Маяки, вул. Богачова, 99; у письмовому вигляді особисто, або на електрону адресу Маяківської сільської ради: silrada777@i.ua .

Зауваження     та    пропозиції     надані    за    межами    зазначеного     періоду    не

враховуються та не розглядаються.

Відповідальна особа за прийняття зауважень: Москаленко А.В. тел: +380966280896