Віктор ДЯЧЕНКО «Захист критичної інфраструктури – підвищення стійкості громади до кризових ситуацій»

Дата: 27.09.2022 12:32

У понеділок, 26 вересня Маяківський сільський голова Віктор ДЯЧЕНКО провів щотижневу апаратну нараду, на якій підвів підсумки тижня, що минув та окреслив завдання на поточний.

Під час наради заслухали інформацію керівників виконавчих органів сільської ради, офіцера громади та представника Добровольчого формування №1 щодо основних питань життєдіяльності громади. Розглянули та обговорили найактуальніші завдання, які стосуються бюджету, соціальної сфери, освіти, а також благоустрою сіл громади, що потребують негайного вирішення.

Акцентував також увагу на наступних моментах: готовність соціальних закладів до осінньо-зимового періоду; проведення об’їзду закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти громади; обговорили робочі питання.

В ході апаратної наради сільський голова Віктор ДЯЧЕНКО наголосив на необхідності забезпечити додаткову безпеку об’єктів критичної інфраструктури громади, а також провести повне обстеження артсвердловин.

За підсумками апаратної наради керівникам установ були надані відповідні доручення.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.