Віктор ДЯЧЕНКО: «Озеленення територій – турбота про довкілля»

Дата: 23.09.2022 10:29

Згідно рішення виконавчого комітету Маяківської сільської ради було затверджено Схему санітарної очистки узбіч лісосмуг від села Маяки до меж міста Біляївка. Працівниками комунального підприємства «Наше село» проводилась очистка дерев від сухих гілок на цьому відрізку дороги.

За ініціативи Маяківського сільського голови Віктора ДЯЧЕНКА в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» працівниками сільської ради було закуплено дерева для висадки на впорядкованій території лісосмуги та озеленення громади.

«Для підтримання належного стану озеленення сіл громади необхідно відновити кількість дерев на прилеглих територіях. Нові молоді саджанці замінять видалені сухостійні аварійні дерева в минулому». – зазначив Голова громади Віктор ДЯЧЕНКО.

Робіть корисні справи. Садіть дерева, щоб було де гуляти і дихати чистим повітрям.