День Знань у Маяківській громаді!

Дата: 01.09.2022 16:53

Традиційно 1 вересня ми відзначаємо День знань. Перший Дзвоник пролунав і в закладах Маяківської громади, але не зовсім традиційно. Через загрозу з боку рф не було гучного свята, але наші найкращі освітяни все одно тепло та  креативно зустрілись зі своїми учнями. Цьогоріч до першого класу пішли 117 дітей Маяківської громади. Також наша шкільна родина поповнилась на 3 молодих педагоги, які є випусками наших шкіл – Олександра ЛУПАШКО, Алана СКІПОР, Наталія БІСІРКІНА.

Не дивлячись на те, що перші уроки пройшли онлайн, всіх учнів та вчителів привітав Маяківський сільській голова Віктор ДЯЧЕНКО та передав подарунки і вітання першачкам від депутата Одеської обласної ради Марини ЗІНЧЕНКО

Дуже хочеться щоб усі дітки в нашій країні знову сіли за парти, щоб кипів навчальний процес. І як би там не було, але день знань завжди був, є і буде. І наші дітки завжди будуть найрозумніші та найкмітливіші! Тож вітаємо всіх з Днем Знань! Нехай цей навчальний рік буде цікавим, спокійним і принесе нам Перемогу!!!