Дорогі мої землячки! Милі, чарівні, завзяті, мудрі, цілеспрямовані! Зі святом Вас жіночим, з 8 Березня!

Дата: 08.03.2022 12:37

З появою перших теплих сонячних променів і перших весняних квітів, ми відзначаємо весняне свято - Міжнародний жіночий день 8 Березня. Адже пробудження природи нерозривно пов'язане з образом Жінки, висока місія якої призначена їй долею - ростити дітей, оточувати турботою, нести у світ ЖИТТЯ, ЛЮБОВ і КРАСУ.

Реалії такі, що сьогодні жінки та дівчата на рівні з чоловіками протистоять агресору, захищають Україну на фронті, протидіють COVID-19, керують літаками та потягами, служать у поліції…

Характер і незламний дух української жінки якнайкраще відображає бажання мільйонів Українців жити у незалежній, вільній, єдиній України.

Низький уклін Вам наші любі, милі жінки. Ваша самовідданість, героїзм, мужність і безкінечна любов щодня дарують життя, а отже чітке розуміння, що мир і свобода вже близько.

При всіх складнощах нашого сьогодення, ви не тільки підтримуєте домашнє вогнище і долаєте всі негаразди, але й надихаєте чоловіків на великі справи і досягнення в ім'я Перемоги.

Нехай збудеться спільна мрія всіх українців – ХАЙ БУДЕ МИР НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ!!!

Слава Україні! Слава нашим Героям! Все буде Україна!

Голова Маяківської СТГ

Віктор ДЯЧЕНКО