Шановна наша рідна на вільна Одещино!

Дата: 27.02.2022 22:16

Не так ми планували відсвяткувати твій 90-річний ювілей. Та, на жаль, цей день, 27 лютого, ми зустріли в умовах війни з російськими окупантами, які загрожують свободі і незалежності державності Украіни, життям кожного з нас.

Наша Маяківська громада теж приймає виклики, готуючись з Збройними Силами України, з усіма правоохоронцями, бійцями територіальної оброни, ветеранами АТО та членами громадських патріотичних організацій захищати свою землю від окупантів.

Спасибі всім за нинішній спокій, за згуртованість і свідомість, порозуміння і громадську активність. Волонтерський рух в громаді набуває небувалого розмаху. Люди відгукнулись на заклик сільської ради, зібрали і надали нашим захисникам кавдри, теплі речі, харчі - все , щоб посильно підтримати і допомогти їм боронити нас. Добрі традиції і характер наших людей, загартовані всією історією Одещини, проявляються так яскраво і переконливо саме в ці дні іспиту війною.

Ще буде свято на нашій вулиці, мир і щастя в кожному домі. Я ні хвилини не сумніваюсь в цьому. Вітаю всіх нас з ювілеєм Одещини - найбільної області України.

Гуртуймося, єднаймося! Зробимо все можливе від кожного з нас для цього.

Бережімо один одного. Перемога буде за нами.

Слава Україні! Героям слава!

голова Маяківської СТГ

Віктор ДЯЧЕНКО