22 січня – День Соборності України: В ЄДНОСТІ СИЛА

Дата: 21.01.2022 11:41

22 січня 1919 року український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, яке втілилося у підписанні Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Уже протягом 103 років ми щорічно відзначаємо цей день як свято демократичного єднання українців в Українській державі.

Сьогодні, 21 січня, з нагоди Дня Соборності України біля меморіалу у центрі села Маяки вшанували пам'ять патріотів України, що в непросту історичну добу вірою та правдою служили її інтересам, захищали від ворогів та віддали за своїй державі найдорожче – життя. У День Соборності працівники сільської ради, закладів та установ Маяківської громади, духовенства, громадськості поклали квіти до пам’ятника Загиблим борцям за волю та незалежність України – Героям Небесної Сотні.

Аби вшанувати пам’ять про цю подію у всіх населених пунктах Маяківської громади відбудуться покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, могил Героїв України, воїнів, борців, патріотів – усіх тих, хто ціною власного життя здобував право прийдешніх поколінь на свободу та цілісність нашої держави.

Історико-літературні читання, книжкові виставки, тематичні полиці з літопису українського супротиву в боротьбі за свободу України підготували у всіх бібліотеках громади. Патріотичні уроки для молоді організовано у закладах загальної середньої освіти.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.