Відбулася робоча зустріч керівництва Біляївської ДПІ та Маяківської територіальної громади

Дата: 14.01.2022 15:39

Сьогодні, 14 січня 2022 року була проведена зустріч з питань взаємодії Біляївської державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби в Одеській області з Маяківською сільською територіальною громадою.

В ході зустрічі було обговорення ряд питань, зокрема питання  застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Начальник Біляївської ДПІ Ірина БУГРІЙ проінформувала щодо змін в законодавстві внесених Законом № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», які вступили в силу з 01 січня 2022 року.

Сільський голова Віктор ДЯЧЕНКО зауважив, що окрім інформування підприємців про нововведення через засоби масової інформації потрібно додаткове роз’яснення саме практичного застосування змін Закону.

За результатами зустрічі вирішено організувати та провести спільний семінар з підприємцями Маяківської громади та фахівцями ГУ ДПС в Одеській області.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.