НОВОРІЧНЕ ЗВЕРНЕННЯ МАЯКІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ДЯЧЕНКО ДО МЕШКАНЦІВ  ГРОМАДИ!

Дата: 30.12.2021 16:39

Шановні мешканці Маяківської сільської територіальної громади!

Від усього серця радо вітаю усіх Вас із наступаючим святом, що добром, надією і родинним теплом зігріває наші серця – Новим 2022 роком!

Для кожного з нас початок Нового року – це нові плани, мрії та сподівання. Попереду — плідні трудові будні, які принесуть вагомі, реальні здобутки, котрі стануть запорукою благополуччя і процвітання, покращення життя нашої громади.

Хай збудеться все задумане, а 2022 рік стане роком добробуту та реальних змін на краще.

Хай прийдешній рік принесе усім нам мир. Мир нашій країні, кожній родині, мир кожній хатині!

Зичу усім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, прихильності людської долі та Божого благословення!

Сільський голова Віктор ДЯЧЕНКО.