Соціальні стипендії для студентів ЗВО збільшено на 50%

Дата: 21.12.2021 08:40

17 грудня 2021 року, Урядом ухвалено Постанову щодо підвищення розміру соціальних стипендій Верховної Ради для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти з числа дітей-сиріт і дітей з малозабезпечених сімей.

Поліпшення соціального захисту найбільш вразливих категорій здобувачів фахової передвищої та вищої освіти є важливим елементом матеріальної та моральної підтримки.

Постановою передбачено надання соціальних стипендій ВРУ як для здобувачів вищої, так і фахової передвищої освіти:

• з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів (курсантів), які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків;
  • із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Соціальні стипендії ВРУ отримують 150 студентів закладів вищої освіти, у тому числі 50 студентів ЗВО I та II рівнів акредитації. Розмір стипендії, який складає 750 грн для здобувачів фахової передвищої освіти та 950 грн для здобувачів вищої освіти, буде збільшений на 50 відсотків.

Нагадаємо, з 1 січня 2022 року збільшено

розмір академічних та іменних стипендій.