Звернення голови Маяківської СТГ Віктора ДЯЧЕНКА: ВАКЦИНУЙТЕСЯ ВІД COVID-19, ЩОБ ЗАПОБІГТИ ТЯЖКОМУ ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ

Дата: 11.11.2021 16:56

Шановні жителі Маяківської сільської територіальної громади!

Коронавірусна інфекція продовжує свій руйнівний наступ, стрімко зростає кількість хворих та померлих! Статистика свідчить, що у тяжкій формі хворіють саме не вакциновані особи.

Однозначно, тільки загальне вакцинування через набуття загальносуспільного імунітету може зупинити пандемію коронавірусу, зберегти життя і здоров’я кожного.

Дякую всім, хто вже вакцинувався! Закликаю всіх скористатися усіма наявними можливостями і зробити щеплення проти підступної хвороби COVID-19.

КНП "Маяківський ЦПМСД" продовжує вакцинацію проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 за адресою: с. Маяки, вул. Богачова, 98. Телефон для довідок: +38 097 359 66 78. Щеплення здійснюється на безкоштовній основі та незалежно від місця реєстрації.

Вакцинуймося. Будьмо здорові разом!