Зустріч з прикордонниками

Дата: 10.11.2021 15:43

У Маяківській сільській територіальній громаді завжди велика увага приділяється патріотичному вихованню, розумінню нашою молоддю суті понять "захист Вітчизни","служба в армії". Саме з цією метою відбулася зустріч учнів Надлиманського ЗЗСО з прикордонниками Кароліно-Бугазького загону. Діти дуже вдячні лейтенанту Євгену Фірцаку за цікаво організоване знайомство учнів з армійським побутом, навчанням та діями вояків під час тривоги. Вразив учнів своїми розмірами прожектор, за допомогою якого ведуться нічні спостереження за навколишнім середовищем, дізналися вони і про особливості облаштування бліндажів,сподобалась можливість приміряти військове спорядження, знайомство з різними видами зброї.

Подякою за цікаву, дуже пізнавальну зустріч були домашні смаколики, які учні разом з батьками і вчителями передали прикордонникам.

Надлиманський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Маяківської сільської ради