Згідно з рішенням сесії Маяківської сільської ради №19/1-VIII від 28.10.2021 оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги централізованого водопостачання в селах Маяки та Надлиманське.

Дата: 28.10.2021 16:35

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», з метою своєчасного та якісного надання послуг з централізованого водопостачання та визначення виконавця даних послуг, який може забезпечити виконання обов’язків на відповідному рівні та з найменшою вартістю їх надання.

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:
Маяківська сільська рада ,67654, Одеська обл., с. Маяки, вул. Богачова, 99.

2. Підстава для проведення конкурсу: рішення сесії Маяківської сільської ради № 19/1-VIII від 28.10.2021 від 28.10.2021«Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з централізованого водопостачання в селах Маяки та Надлиманське».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг:

Місце: Маяківська сільська рада ,67654, Одеська обл., с. Маяки, вул. Богачова, 99.

Дата: 16.11.2021. Час: 11 год. 00 хв.

Контактна особа: Власенко Інна Анатоліївнаголовний спеціаліст відділу, землевпорядкування,екології, житлово-комунального господарства та комунальної власності Маяківської сільської ради, секретар конкурсної комісії, 097-906-41-97, 04852- 3-30-73.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1.Реєстрація в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

2. Вартість послуги з централізованого водопостачання.

3. Досвід роботи на території України з надання послуги.

4.Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги.

5.Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів.

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

- Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто в конверті або поштою з позначкою: «На конкурс».

- Місце подання конкурсних пропозицій – Маяківська сільська рада ,67654, Одеська обл., с. Маяки вул.Богачова, 99.

Кінцевий строк подачі документів: до 15.11.2021 до 9.00.

Місце отримання конкурсної документації: веб-сайт Маяківської сільської ради - рішення сесії Маяківської сільської ради №19/1-VIII від 28.10.2021«Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з централізованого водопостачання в селах Маяки та Надлиманське».