Звернення сільського голови Віктора ДЯЧЕНКА з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 10:57

Шановні жителі Маяківської громади!

Є дні, які ми ніколи не забудемо. Один з таких — День визволення України від фашистських загарбників. Скільки б років не минуло, ми пам’ятаємо відвагу та волю до перемоги, жертовність та боротьбу кожного за мирне небо для всіх нас.

77 років тому наші землі було звільнено від фашистських загарбників, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.

Друга світова війна стала жахом, адже принесла із собою втрати, біль і сльози. Але разом із тим показала, наскільки єдиними були всі учасники тих подій у прагненні до свободи. Сьогодні ми вклоняємося всім, хто визволив рідну землю від ворога, пишаємося їх героїзмом, стійкістю та патріотизмом!

Пам’ятаємо та дякуємо!

Бажаю всім мешканцям громади  благополуччя і процвітання, світлих перспектив вам і вашим нащадкам.