МОЗ розробило стікери для щеплених від COVID-19 колективів

Дата: 26.10.2021 15:01

А для того, щоб відзначити організації, які вже скористалися цією можливістю, та закликати інших зробити так само, МОЗ розробило серію наліпок.

Яскраві стікери з написами “Ми вакциновані від COVID-19”, “У нас безпечно!”, “Давай і ти!”, які можна розклеїти на вході та в самих приміщеннях, де працюють вакциновані колективи, сповіщатимуть про те, що тут піклуються як про співробітників, так і про відвідувачів.

В рамках інформаційної кампанії щодо важливості вакцинації направляємо для використання в роботі посилання на макети наліпок «Ми вакциновані від COVID-19» за посиланням:

https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1g2_Bn8SS_AcPG-K3wx4Li6WXeEei7Log?usp=sharing .

Рекомендуємо місцевому бізнесу використовувати наліпки на вітринах/входах (тільки якщо персонал вакцинований).