Привітання Маяківського сільського голови Віктора ДЯЧЕНКА з 600-ю річницею заснування села Маяки

Дата: 09.10.2021 09:00

Шановні маячани! Дорогі односельці!  Ми святкуємо знатний ювілей – 600-річчя письмової згадки про  село Маяки. Очевидно, воно ще древніше.

Маяки відіграли важливу роль в історії нашого народу, України. І не лише своїм вигідним розташуванням у самому гирлі Дністра, а, передусім, героїзмом, працьовитістю, мудрістю маячан. В усі часи!

Завжди маячани жили  на вістрі подій, виявляючи свої найкращі якості.

Маяки дали  Україні, всьому світу багатьох відомих і знаменитих людей, героїв війни і праці, поетів і науковців, які прославляють свою малу батьківщину. Про них ми пам’ятаємо, розповідаючи про таких маячан своїм дітям. Пам’ять про наше героїчне старше покоління бережуть в кожній сім’ї. Адже саме воно – наше коріння, наші совість і гордість. Про це треба пам’ятати, щоб йти вперед правильним шляхом.

Щиро бажаю всім односельцям: міцного здоров’я, щастя у житті, добра, родинного затишку, успіхів у всіх життєвих справах! Зі святом вас, дорогі маячани!