Чому важливо носити маски для запобігання розповсюдженню COVID-19?

Дата: 28.09.2021 18:28

В Україні вже зареєстровано зараження Delta-штамом коронавірусної інфекції

Він майже вдвічі заразніший за попередні та може спричинити важчий перебіг хвороби у невакцинованих осіб. Про це свідчать дослідження, проведені в Канаді та Шотландії, у яких доведено, що пацієнти при інфікуванні Delta-штамом частіше потрапляють до лікарні

Вакцини проти COVID-19 ефективно запобігають тяжкому перебігу (у тому числі штаму Delta) та смерті, але не можуть бути ефективними на 100%.

З огляду на те, що ми знаємо про штам Delta, ефективність вакцини та поточне охоплення щепленнями, для зменшення передачі цього штаму необхідні багаторівневі стратегії профілактики, серед інших - універсальне використання масок, що може значно зменшити розповсюдження вірусу. Захисні маски для обличчя можуть перешкоджати передачу вірусу від носія COVID-19.

Носіння маски – це ні в якому разі не обмеження нашої свободи. Це - радше рятувальний жилет, що допомагає повернути свободу ходити на роботу, до школи та спілкуватися з іншими, зменшивши передачу та розповсюдження коронавірусу.

Не зважаючі на наявні вимоги зеленої зони, ми радимо використовувати маски з огляду на те, що зараз циркулює штам Delta. Де саме потрібно використовувати маски? Якщо ви перебуває у місцях з великим скупченням людей:

- у транспорті (автобуси, літаки, поїзда та інш.);

- у замкнених громадських приміщеннях (офіси, конференц-зали, кафе та інш.);

Також не слід забувати про інші заходи профілактики поширення коронавірусної інфекції, а саме про вакцинацію.

Записатись на щеплення та отримати додаткову інформацію можна за телефоном:  +38 097 359 66 78.

Тож плануйте свою вакцинацію!

З турботою про кожного,

КНП"Маяківський ЦПМСД"