Шановні спортсмени, тренери, любителі та прихильники активного способу життя, уболівальники!

Дата: 11.09.2021 10:08

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

Вже не одне десятиліття це свято являє собою гарну традицію. Воно є особливим знаком поваги і визнання всім людям, які свого часу визначили спорт і заняття фізичною культурою як свою професію, і для яких здоровий спосіб життя вже встиг стати життєвим кредо.

Спорт для кожної людини це джерело здоров’я і довголіття.  Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі необхідні для життя якості, як вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. Тому власним прикладом слід демонструвати всім, як треба жити, піклуючись про своє здоров’я, залучаючи до занять спортом рідних, друзів та колег по роботі. Адже турбота про особисте здоров’я – це турбота і про благо нашої громади та України, благо своєї сім’ї, своїх батьків та дітей.

Тож  вітаючи всіх зі святом, бажаю нових спортивних здобутків нашим спортсменам, наставникам творчої енергії, міцного здоров'я , працівникам галузі фізичної культури і спорту сімейного благополуччя, успіхів, дружнього плеча, командного духу, вишуканості та наполегливості в повсякденному житті.

Нехай сумлінна праця кожного з вас служить прикладом формування здорової нації, духовного піднесення мешканців Маяківської сільської територіальної громади.

Голова Маяківської СТГ
Віктор ДЯЧЕНКО.