До уваги мешканців Маяківської СТГ і усіх зацікавлених!!! Ми продовжуємо активно вакцинувати від гострої респіраторної інфекції - Covid-19!

Дата: 30.08.2021 17:11

Наша мета - забезпечити колективний імунітет і запобігти виникненню важких форм захворювання, викликаного мутованим штамом Дельта, який уже є зареєстрований в Україні!

В пункті щеплення такі вакцини:

-Corona Vac/Sinovac Biotech;

-AstraZeneca/Covishield.

Кілька фактів про цю вакцину:

Вакцина дозволена до використання ВООЗ!

Вакцина містить інактивований "вбитий" вірус, добре переноситься та формує імунітет! Компанія, яка виготовляє дану вакцину, також є постачальником на ринок вакцин від грипу, гепатитів, сказу, японського енцефаліту. Близько 500 млн.доз вакцин на рік та схвалені у 34 країнах світу!

Інтервал між двома дозами вакцини повинен складати 14-28 днів.

При отриманні двох доз вакцини громадяни отримують Міжнародне свідоцтво про вакцинацію .

________

ОТЖЕ, для того щоб отримати вакцинацію можна звертатись до лікарів нашого Центру первинної медико-санітарної допомоги Маяківської СТГ:

Замеховська В.А. +38 050 739 19 77;

Любинський О.Г. +38 093 124 21 80;

Шейфель-Цвєтковська Л.І. +38 066 186 70 84, які ознайомлять з графіком вакцинації.

Ви не є пацієнтом нашого Центру? Отримати додаткову інформацію та записатись на щеплення можна за телефоном : +38 097 359 66 78.

Також, якщо ви людина похилого віку, та важко дістатися до нашого пункту щеплення за адресою: с.Маяки, вул.Богачова, 98 (у приміщенні Маяківської Амбулаторії), зателефонуйте сімейному лікарю, та повідомте про бажання вакцинуватися від гострої респіраторної інфекції- Covid-19! Сімейний лікар включить Вас до графіку вакцинації та будуть вжиті заходи для Вашого транспортування до КНП "Маяківський ЦПМСД".

Звертайтесь-будемо раді допомогти!

З турботою про кожного,