До відома пацієнтів! НАГАДУЄМО!

Дата: 27.08.2021 09:06

КНП "Маяківський ЦПМСД" продовжує вакцинацію проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Щеплення проводять бригади фахівців, які постійно проходять навчання, на кожну вакцину окремо.

В данний час в пункті щеплення є в наявності:

-Corona Vac/Sinovac Biotech;

-AstraZeneca/Covishield.

Вакцина схвалена до використання ВООЗ.

Гарантовано якісна, ефективна і безпечна!

Нагадуємо! У БУДНІ ДНІ в амбулаторії села Маяки проводять вакцинацію усіх бажаючих, даже без наявність декларації у нашому центрі.

Також в пункті щеплення можна пройти і ревакцинацію (ІІ доза). Після введення другої дози вакцини пацієнт може звернутися щодо отримання - Свідоцтво про вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Телефон для довідок: +38 097 359 66 78.

Пункт щеплення за адресою: с.Маяки, вул.Богачова, 98 (у приміщенні Маяківської Амбулаторії).

Вакцинація жодним чином не скасовує дотримання всіх правил та норм епідеміологічної безпеки, до яких усім довелося пристосуватися за останні півтора року.

Захисні маски, часте миття рук, дистанція, уникнення великого скупчення людей, миттєва самоізоляція та звернення до лікаря у разі появи симптомів – поки що залишаються для нас надійними рятівниками від нових спалахів коронавірусу

Не зволікайте зі щепленням. Вакцинація від COVID-19 запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує ваше життя та життя ваших рідних і близьких!

З турботою про кожного,

КНП"Маяківський ЦПМСД"