БУДИНОК ДЛЯ УЧАСНИКА АТО у селі Маяки

Дата: 21.08.2021 10:08

На урочистостях з нагоди 30-річчя незалежності України, що відбулись 20 серпня у Одеському державному академічному театрі опери та балету, відзначено найактивніших у розбудові України. І це були не лише грамоти, подяки, а й ордени та медалі, цінні подарунки.

Найдорожчим і найпотрібнішим подарунком з відзнакою заслуг по захисту України став сертифікат на житловий будинок з присадибною ділянкою у селі Маяки для учасника бойових дій Максима Бідника. Який він отримав з рук голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького

Максим Бідник під час військової антитерористичної операцій отримав серйозне поранення. Але й нині, будучи інвалідом другої групи, продовжує активно допомагати захисникам як волонтер та голова філії Одеської області Всеукраїнської спілки ветеранів АТО.

Знаково, що власне житло у 94 квадратних метри з великою присадибною ділянкою у селі Маяки наш захисник отримав напередодні свого дня народження з чим ми його і вітаємо! Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба та тільки радісних звісток.

Прес-служба апарата Маяківської СТГ.