Урочистості з нагоди Дня Незалежності України в Маяківській сільській територіальній громаді

Дата: 22.08.2021 08:56

Урочистості з нагоди Дня Незалежності України в Маяках почались ще 20 серпня. На площі біля Будинку культури відбулось нагородження активістів, які відзначились високою громадянською позицією у праці і громадському житті.

Привітавши громаду з святами,  голова Маяківської сільської територіальної громади Віктор Дяченко під схвальні оплески учасників торжества вручив почесні грамоти обласної ради колективу дитсадка «Ягідка» с. Надлиманське; обласної державної адміністрації – Паламарчуку Леоніду Івановичу, заступнику директора КП «Маяки-Тур»; Одеської районної державної адміністрації – Усенко Василю Миколайовичу, першому заступнику Маяківського сільського голови та Сандуляк Ларисі Григорівні – начальнику фінансового управління  Маяківської сільської ради.

Медаллю «30 років незалежності» за самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток громади удостоєні Швець Євдокія Василівна – ветеран педагогічної праці села Йосипівка, Фрайман Ніна Іванівна – член виконкому Маяківської сільської ради, Охмат Володимир Мусійович – ветеран педагогічної праці села Маяки, Ланцман Володимир Семенович – ветеран праці села Йосипівка.

Велика група найактивніших працівників нагороджена грамотами виконкому  Маяківської сільської ради. Серед них Магденко Катерина Юріївна – головний спеціаліст управління  освіти, молоді, спорту, культури та туризму Маяківської сільради, Лахтіонова Світлана Миколаївна – директор Йосипівського ЗЗСО, Дмитренко Катерина Анатоліївна – завідуюча історико-краєзнавчим музеєм Маяківського НВК.

Подяку висловлено цьогорічним золотим призерам спартакіади Одещини у фінальних змаганнях з перетягування канату команді громади у складі Сирбул Івана Костянтиновича, Бабенко Андрія Михайловича, Андронікова Михайла Михайловича, Самойленко Олександра Тимофійовича, Шокот Олександра Степановича.

Учасники сільської самодіяльності привітали усіх великим святковим концертом, який продовжився виступом феєричного інтернаціонального гурту «Слов’яни», що стало родзинкою свята.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.

Фото без описуФото без опису??????